Viss par BMW automašīnām pasaulē un Latvijā: ziņas, komentāri, interesanta analīze, ārvalstu mediju monitorings.

Jaunais BMW iX krosovers pārsteidz ar tehniskiem risinājumiem


15 фев 2021

Elektriskais krosovers BMW iX, pie kura BMW inženieri ir strādājuši pēdējos gadus, beidzot ir atklājis dažas tehniskās īpašības. Spriežot pēc publicētajiem datiem, modelis apgalvo, ka ir tehniskais līderis, kas kopumā atbilst Bavārijas koncerna produktu raksturam.

Automašīnā viss ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām. Protams, pirmā lieta, kas piesaista uzmanību, ir nepārspēts dizains ar stingrām un nedaudz agresīvām formām. Tas izseko gan tradicionālos ārējos elementus, gan mūsdienu tendences elektromobiļu dizainā.


Kas attiecas uz elektromotoriem, tie būs divi, pa vienai katrai automašīnas asij. Tajā pašā laikā kopējā jauda ir 503 ZS, ar ko var lepoties ne katrs krosovers ar benzīna motoru. Tomēr ietilpīga uzlādējama baterija ar jaudu 100 kWh būs īpaša dāvana pircējiem. Ar šo apjomu WLTP ciklā vajadzētu pietikt 650 kilometriem.

Automašīnas izlaišanas datums un aptuvenās izmaksas vēl nav atklātas, taču eksperti uzskata, ka jaunums būtu sagaidāms līdz šī gada beigām. Runājot par izmaksām, maz ticams, ka tā pārsniegs Tesla Model Y cenu, kas arī ASV parādījās diezgan nesen.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
1483

VAIRĀK PAR šo tēmu:

AC Schnitzer ateljē parādīja jauno ceturtās sērijas BMW

AC Schnitzer ateljē parādīja jauno ceturtās sērijas BMW

Bavārijas koncerna BMW automašīnas bieži izmanto kā izejmateriālu dažādu tūninga studiju un dizaina biroju modifikācijām. Tāpēc šoreiz leģendārā "četru"

Ir viedoklis!

Atrodiet mūs
soc soc soc soc
ВХОД НА САЙТ