Viss par BMW automašīnām pasaulē un Latvijā: ziņas, komentāri, interesanta analīze, ārvalstu mediju monitorings.

Jauno BMW Latvijā var iegādāties, izmantojot lietotni


16 фев 2021

BMW nesen atjaunināja savas oficiālās lietojumprogrammas funkcionalitāti Latvijā, kā rezultātā jūs varat iegādāties pavisam jaunu automašīnu tieši no salona tieši no savas mobilās ierīces ekrāna! Lielie dīleri jau ir izveidojuši savienojumu ar lietojumprogrammu un ir gatavi piegādāt pirkumu tieši pircējam.

Lietojumprogrammas saskarne ļauj jums izvēlēties interesējošā modeļa konfigurāciju un elastīgi pielāgot transportlīdzekļa konfigurāciju. Pēc tam tieši lietojumprogrammā varat veikt priekšapmaksu vai pilnībā apmaksāt pirkumu. Nākotnē lietojumprogrammu izstrādātāji plāno pievienot iespēju izsniegt aizdevumu automašīnai.


Pasūtījuma laikā vadītājs sazināsies ar pircēju, kurš precizēs visas pirkuma detaļas un sagatavos nepieciešamos dokumentus automašīnas oficiālai nodošanai jaunajam īpašniekam.


Pašu lietojumprogrammu var lejupielādēt no AppStore un Google Play. Tas darbojas visos modernajos viedtālruņos un planšetdatoros, kuros darbojas operētājsistēma Android un iOS.

Nākotnē lietojumprogrammas funkcionalitāti var paplašināt, jo autori vēlas darbam pievienot oficiālus servisa centrus, lai apkalpotu savus klientus. Jebkurā gadījumā BMW koncerna iespējas Latvijas teritorijā katru gadu progresē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
1451

VAIRĀK PAR šo tēmu:

Latvijā gatavojas BMW Connected izlaišanai

Latvijā gatavojas BMW Connected izlaišanai

BMW Connected ir jauna sistēma BMW transportlīdzekļiem, kas ļauj atjaunināt multivides sistēmas programmatūru tieši, izmantojot internetu. Pārsteidz, ka šī
Elektriskais motorolleris no BMW parādīsies Latvijā

Elektriskais motorolleris no BMW parādīsies Latvijā

BMW ilgu laiku neražo liela apjoma divriteņu transportlīdzekļus, taču atceras savu vēsturisko attieksmi pret šāda veida transportlīdzekļiem. Nesen Latvijā
2021. gadā Latvijā samazināts BMW X5 M nodoklis

2021. gadā Latvijā samazināts BMW X5 M nodoklis

Nākamā reforma automašīnu ar iekšdedzes motoriem nodokļu jomā Latvijā notika janvāra beigās. Vides noteikumi kaut kā savādi ietekmēja jauno nodokļu saistību
BMW ir atjauninājis savu oficiālo lietotni

BMW ir atjauninājis savu oficiālo lietotni

Lietotne My BMW, kas pieejama visos modernajos sīkrīkos, ir saņēmusi milzīgu atjauninājumu, kas galvenokārt ir paredzēts pašreizējo un nākamo BMW elektrisko
AC Schnitzer ateljē parādīja jauno ceturtās sērijas BMW

AC Schnitzer ateljē parādīja jauno ceturtās sērijas BMW

Bavārijas koncerna BMW automašīnas bieži izmanto kā izejmateriālu dažādu tūninga studiju un dizaina biroju modifikācijām. Tāpēc šoreiz leģendārā "četru"

Ir viedoklis!

Atrodiet mūs
soc soc soc soc
ВХОД НА САЙТ